write my essay online

Valeo Innovation Sprint 2016

PROGRAMÁTORSKOU SOUTĚŽ VALEO VYHRÁL TÝM STUDENTŮ Z ELEKTROTECHNICKÉ FAKULTY ČVUT

VÝVOJOVÉ CENTRUM VALEO USPOŘÁDALO VE DNECH 4. AŽ 6. LISTOPADU 2016 PRVNÍ ROČNÍK SOUTĚŽE VALEO INNOVATION SPRINT. VÝZVA BYLA SMĚŘOVÁNA NA STUDENTY OD STŘEDOŠKOLSKÉHO AŽ PO DOKTORANDSKÝ VĚK.

Zadáním k řešení letošního ročníku bylo nechtěné blikání vznikající při snímání světelných zdrojů s pulzně šířkovou modulací automobilovou kamerou.
Čtyři studentské týmy se sešly v pátek ráno v hotelu Don Giovanni v Praze, aby se mezi sebou utkaly. Začátek akce se neobešel bez motivačních i informačních prezentací ze strany pořadatele. Po obědě se pak začalo řešit za stálé přítomnosti odborníků z Valea, kteří se postarali o hladký začátek studentských řešení.
Celé další dva dny se týmy o dvou až pěti členech snažily přijít na inovační řešení nechtěného blikání. V neděli přišla řada na prezentace studentských řešení. Tým složen z PhD. studentů s názvem Sprinters-Prague se umístil těsně za stupni vítězů. SPŠE z Pardubic se umístila na třetím místě. První dvě místa si rozdělily týmy z pražského ČVUT.  Druhé místo patří strojařům s názvem Traktoři a zlato si pak domů odvezli RedCute.

Hladký průběh a inovační nadšení jak zaměstnanců Valea, tak i studentů zařídí, aby se z jednoho ročníku sprintu stal každoroční běh na dlouhou trať.

buy research paperspaper writingbuy essayscheap essay writeressay writer cheap